Posted on

اگر قصد خرید آرگان و تحویل پول درب منزل را دارید (کلیک کنید!)

خرید آرگان و تحویل پول درب منزل

اگر شما میخواهید روغن آرگان اصل سفارش دهید و هزینه آن را درب منزل بپردازید ، مجموعه ما این زمینه را برای شما فراهم نموده است.امابهتر است قبل از انجام این تصمیم موارد زیر را بررسی نموده و اگر شرایط و ضوابط زیر را قبول میکنید ، اقدام به ثبت سفارش در سایت آرگان مراکش کنید.

هزینه پست تحویل درب منزل نسبت به پرداخت نقدی

معمولا هزینه پست پرداخت درب منزل نسبت به پرداخت نقدی کمی بیشتر است. چرا که اداره پست مرکزی جمهوری اسلامی ایران هزینه ای مازاد از آن را به نام هزینه خدمات که در اصل همان هزینه تحویل پول به پستچی است را از شما دریافت میکند.

همچنین شما در مجموعه آرگان مراکش میتوانید با پرداخت نقدی بلافاصله در فاکتور خرید تا ۵% تخفیف دریافت نمایید که در پرداخت درب منزل این قابلیت وجود ندارد.

 

اداره پست

 

مدت زمان ارسال درب منزل نسبت به پرداخت نقدی

در پرداخت نقدی کالای خریداری شده با پست پیشتاز در زمان ۴۸ ساعت کاری به تمام نقاط ایران ارسال و تحویل مشتری میگردد.اما این پروسه در پرداخت بصورت درب منزل از طریق پست پیشتاز گاهی به ۴ الی ۵ روز در هفته منجر میشود.که البته تمامی مشکلات تاخیر از طرف شرکت پست جمهوری اسلامی میباشد و مجموعه آرگان مراکش دخل و یا تصرفی در این تاخیر ندارد.

بررسی هویت توسط کارشناس فروش

در نظر داشته باشید که پس از ثبت سفارش با رویکرد تحویل پول درب منزل ، کارشناسان فروش مجموعه برای تایید تلفن همراه و حصول اطمینان از صحیح بودن شماره تلفن ، با شماره ثبت شده تماس خواهند گرفت که اگر شماره وارد شده توسط مشتری صحیح یا پاسخگو نباشد ، کالا برای مشتری ارسال نمیشود.

 

عدم ارسال کالا

اگر در این زمینه پیشنهاد ی انتقادی دارید میتوانید آن را از بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *